Ďakujeme, že kupujete slovenské
19. apríla 2020

 BLOG

Prešiel mesiac, čo sme všetci v karanténe, ostávame doma, obmedzujeme stretnutia, takmer sa nenavštevujeme a prispôsobujeme svoje zvyklosti momentálnej výnimočnej situácii. Aj naše vinárstvo sa muselo prispôsobiť, no práce na vinici nepočkajú, a tak vinohradnícku robotu vykonávame aj počas tohto obdobia. V súčasnej neľahkej situácii, kedy sa produkty ako je víno kupujú menej, alebo vôbec, cez rôzne gastro-prevádzky, ktoré zatvorili a nevieme kedy opäť budú činné sme sa aj my posnažili viac a podporujeme predaj cez sociálne siete a vďaka e-shopu.

Momentálne je plne dokončený a funkčný, pridali sme aj zopár noviniek v podobe krásnych darčekových kvetinových kaziet. Už mesiac nám tento spôsob predaja prináša objednávky, a my sme za ne vďační. Rozvoz robíme zatiaľ osobne. Nie sú to obrovské čísla, ale ďakujeme za každú objednanú fľašu, veríme že Vám v tomto čase spríjemňuje Vaše posedenia v užšom kruhu rodiny a dopĺňa skvele uvarené doma uvarené jedlo. Sme vďační, že kupujete slovenské víno, od slovenských výrobcov. 

Aktuálne informácie o rozvozoch a príjme objednávok sa dozviete na našich FB stránkach a IG profile. Odber vína je možný aj osobne na našej adrese, pri dodržaní hygienických podmienok (rúško, rukavice), a prevzatie pri prvých dverách, prípadne Vám víno osobne naložíme do auta. Platbu môžete zrealizovať v hotovosti alebo prevodom na účet.

Budeme radi, ak sa s nami podelíte o svoje zážitky a postrehy formou zverejnenia fotografie s našim vínom na sociálnych sieťach a označíte nás 🙂

Ešte raz vďaka, z Purusu Vám prajeme hlavne veľa síl do ďalších dní a pevné zdravie.  Na Zdravie! 🙂

Rasťo a Klaudia 

shazucha

shazucha

In the same category

0 komentárov